Barefoot koutek

Nově rozšiřuji svou nabídku o boty pro děti, cílem jsou barefoot botičky, capáčky, papučky.

Papučky sama šiji - ty lze u mne objednat - cena papuček ve velikosti 24-28 je 450,- Kč v provedení s barevnou podrážkou a 500,- Kč v provedení s gumovou podrážkou. Velikost 29 a více za 500,- Kč v provedení s barevnou podrážkou a 550,- Kč v provedení s gumovou podrážkou. Papučka je lehoučká, nemá žádnou klenbu, pevný opatek, jen lehce vyztuženou látku za patičkou. Dodání papuček od objednání je 3-6 týdnů, osobně přijímám objednávky na papučky pouze v pondělí. Přes internet zatím kdykoliv.
Nabídka bot D.D.step - zimní boty s měkkou podešví, kožené, zateplené kožíškem.Nabídka botiček Jack&Lily - Zimní zateplená obuv z řady My Boots. Jsou ručně vyrobené z eko kůže a netoxických materiálů, velmi flexibilní 3 mm podrážka. Po stranách jsou 2 suché zipy, díky kterým se boty snadno nazouvají a dobře drží na noze.


Nabídka capáčků - značky Capiki, TapTapi a Afelo - praktické měkké dětské kožené capáčky, všechny materiály splňují všechny evropské normy pro děti do 3 let (informace od distributora).Žádné komentáře:

Okomentovat